Bize Neden Güvenmelisiniz?


Ekonomik fiyatlarımızla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz miktardaki chip, ödemeyi yaptığınız andan itibaren sizinle iletişim kurulup, hesabınıza aktarılır. Bu zamana kadar hiçbir işlemimizde hiçbir problem yaşamadığımızı belirtmek isteriz. İster telefon, ister skype adresimizden veya canlı destek bölümünden iletişim kurabilir, anında alışverişinizi yapabilirsiniz. Burada kumar oynatmadığımızın altını çizmek isteriz. Bu chipler facebookta herkesin oynadığı online oyun ve eğlence amaçlı olan texas holdem poker chipleridir, çok pahalıya aldığınız chipleri uyguna veriyoruz kimseyi chip alma konusunda zorlama teşvik etme gibi bir şey söz konusu olamaz. Buradan alışveriş yapan müşterilerimiz bunu bilerek alır. Burada size güvenli ve uygun fiyatlarla hizmet etmek için buradayız ve kimsenin parasında gözümüz yoktur. Değerli müşterilerimizin bize güvenmesi bizim mutluluğumuzdur. Eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Bize Neden Güvenmelisiniz?

Ekonomik fiyatlarımızla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz miktardaki chip, ödemeyi yaptığınız andan itibaren sizinle iletişim kurulup, hesabınıza aktarılır.

DETAYLAR

Transfer şekilleri

Transfer Şekilleri 3 Ana Başlıktan Oluşmaktadır. Sizde Sağlıklı Güvenilir Bir Alışveriş Yapmak İstiyorsanız Detay Butonundan Transfer Şekillerini Detaylı Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz.

DETAYLAR

Ödeme Yöntemleri

Anlaşmalı Olduğunuz Bankaların Hesap Numaralarını Kullanarak Gönderebilirsiniz. Fakat Unutmayın ki Bazı Bankaların Hesap İşletim Ücreti Vardır.Bu İşlem Ücreti Müşteriye Aittir.

DETAYLAR