Hakkımızda


2010 yılında kurulan ve hızla büyümeye devam eden şirketimiz sizlere dünyanın en sevilen oyununda sınırsız chip hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin her zaman kesintisiz olarak oyunlarınıza devam etmenizi sağlamak ve bunu birinci elden, yani güvenli bir şekilde almanızı sağlamaktır. Sizler keyif ile oyunuzu oynarken artık ciplerinizin azalıp azalmadığına bakıp dert yapmak zorunda kalmayacak ve anında bize ulaşarak ihtiyaçlarınıza çözüm buluyor olacaksınız. Daha önce yaşamış olduğunuz tüm kötü deneyimlerinizi bir kenara bırakın ve gerçek poker chip firmamız ile yakalama deneyimine sahip olun. Sizler için haftanın 7 günü 24 saat destek vermekte ve aklınıza gelecek olan her soruya da yardımcı olmaya son hız ile devam etmekteyiz. Amacımız sizlere hızlı, kaliteli hizmet verebilmek ve chip satışı konusunda kendimizi her zaman daha ileriye taşıyarak görevimize devam ettirmektir. chip bizim ile daha kurumsallaşacak ve artık herhangi bir kaygınız ya da kuşkunuz olmadan ticaretinizi gerçekleştirmişolacaksınız. Birçok farklı ödeme alma metotları ile sizlere hizmet verir ve her yeni müşterimizi bir referans niteliğinde ele alırız. Burada kumar oynatmıyoruz burası facebook’daki eğlence vakit geçirmek amaçlı online oyun olan facebook texas holdem chipleridir.Çok pahalıya aldığınız chipleri biz kendimiz kazanıp ucuza veriyoruz.2010'dan bu yana chip satışı yapmaktayız amacımız güvenilir olduğumuzu ıspatlamaktır,piyasada ucuz chip adı altında dolandırıcılar çoğalmıştır böle satış yapan kişilerden uzak durun size hiçbir güvence göstermeyen kişilerden alışveriş yapmayın.Biz banka havalesi dışında Türkiyenin en güvenilir alışveriş sitesi olan sonteklif de de chip satışı yapmaktayız.Müşteri yorumlarımızı okuyarak aklınızda güven sorusu kalmayacaktır, halen dahada güven konusunda tatmin olmadıysnız ilk alışverişinizde küçük miktarlarda alım yapın böylelikle bizi tanımıs olursunuz, Saygılarımızla...

Bize Neden Güvenmelisiniz?

Ekonomik fiyatlarımızla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz miktardaki chip, ödemeyi yaptığınız andan itibaren sizinle iletişim kurulup, hesabınıza aktarılır.

DETAYLAR

Transfer şekilleri

Transfer Şekilleri 3 Ana Başlıktan Oluşmaktadır. Sizde Sağlıklı Güvenilir Bir Alışveriş Yapmak İstiyorsanız Detay Butonundan Transfer Şekillerini Detaylı Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz.

DETAYLAR

Ödeme Yöntemleri

Anlaşmalı Olduğunuz Bankaların Hesap Numaralarını Kullanarak Gönderebilirsiniz. Fakat Unutmayın ki Bazı Bankaların Hesap İşletim Ücreti Vardır.Bu İşlem Ücreti Müşteriye Aittir.

DETAYLAR